Онг Бі Ян вийшла на пенсію ще у 58 років. Саме тоді вона змогла нарешті нормально відпочити. Адже в азіатських країнах, де безліч різних жорстких традицій, по-справжньому розслабитися можна лише у старості.

Цікаво 15 жінок, які відмовились зафарбовувати сивину й не пошкодували – фото

Разом із своїм чоловіком Онг відкрила невеличку кав’ярню 1degreeC, яку дуже полюбила місцева молодь. Їх навіть жартома називали "літніми підприємцями". З часом вони започаткували ще один цікавий бізнес – виготовлення меблів із перероблених матеріалів.

Постійне спілкування із молодими людьми дуже допомогло амбітній Онг. Жінка потроху відійшла від строгої корпоративної культури і почала виглядати так, як їй було комфортно.

Вона перестала приховувати сивину та власні зморшки. А також створила сторінку в Інстаграмі, де досі ділиться приємними моментами зі свого життя.

Новий образ Онг настільки сподобався усім, що її зауважили скаути із модельних агентств. Жінка була справді шокована. Вона не вірила, що це відбувається насправді. Чоловік та діти все ж таки вмовили сором’язливу Онг взяти участь хоча б в одній фотосесії. І закрутилося…

Цей досвід був фантастичним. Я зустріла молодих, талановитих, турботливих і веселих людей. Кожна наступна зйомка, в якій я брала участь, дали мені можливість побороти свої страхи, – розповідає Онг Бі Ян.

Нещодавно жінка з’явилася на обкладинці модного у Сінгапурі журналу Harper’s Bazaar. Оцініть ці фото – вона справді ефектно виглядає і доводить, що краса не має меж.

Цікаво Завжди молода: розкішний фотопроєкт про найяскравішу бабусю Бердичева