Блогерка Ейлі, яка зареєстрована у тіктоці під ніком aili.likes.adventure, закликає усіх не бути довірливою до незнайомців у барах чи ресторанах. Нещодавно вона разом із подружкою ледь не влипнула у халепу. Все починалося цілком стандартно: вечір суботи, дві самотні дівчини у барі та незнайомці, які хотіли пригостити дівчат алкоголем.

Цікаво Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Я відмовилася від випивки, сказавши, що моя подруга ось-ось має підійти (тоді дівчина стояла сама, – Life 24), і ми пішли на танцпол, – розповіла блогерка.

Утім, чоловіки були дуже настирливими. Вже через якийсь час незнайомці відшукали Ейлі з подругою та запропонували їм два пива. Чоловіки наполягали, щоб вони його випили.

Блогерка Ейлі / Скриншот тікток aili.likes.adventure

Подружка таки спокусилася – вона зробила кілька ковтків. Інтуїція підказувала Ейлі, що їй краще відмовитися. Дівчина запропонувала хлопцям випити своє пиво, але їхня реакція була дуже бурхливою. Незнайомець аж відстрибнув назад – він не хотів брати його в руки.

Ейлі почала підозрювати, що їх хочуть отруїти: дуже швидко подружці стало зле, і вони вирішили покинути бар. Незнайомці йшли разом з дівчатами, але їх зупинила охорона.

Ми звернулися до медиків, з моєю подругою все добре. Будемо писати заяву в поліцію та звернемося до керівництва закладу. Бережіть себе, мої найкращі, – завершила відео Ейлі.

Всього за кілька днів відео переглянули аж 6 мільйонів разів. Підписники дівчини розповіли схожі історії у коментарях:

Цікаво Молоденьку маму постійно плутають із її дочкою: вони виглядають як сестри

  • В мене двічі таке було. Вперше я не змогла безпечно дійти додому, але вдруге мені пощастило. Обидва рази дуже травмували мене.
  • Кілька років тому схожа ситуація була зі мною та подругою в клубі. Спочатку все було добре, а за секунду моє мовлення стало зовсім незрозумілим. Один із найстрашніших моментів у моєму житті.