Тепер британка не знає, що робити. З одного боку, сервіс доставки визнав свою помилку та повернув гроші, а з іншого – сусіди просто безплатно з’їли піцу і навіть не переживали, що вони її не замовляли.

Цікаво Новий тріумф українських вин: SHABO завоювали 4 медалі на міжнародному конкурсі в Німеччині

2 дні тому я замовила їжу. Так виглядає, що кур’єр привіз замовлення не в той будинок. Коли я вийшла на вулицю, що викинути сміття, то побачила, як сусідська дитина їла піцу у своєму садку з того кафе, з якого я замовляла. Чесно кажучи, я не розумію такого вчинку від сусідів, – розповідає жінка.

Сусіди просто забрали чуже замовлення і не заплатили / Фото Pexels

Вона хотіла розібратися із сусідами, але чоловік її зупинив. Він переконував, що краще взагалі не йти до таких людей. Тим паче, що це вже не перша конфліктна ситуація із цими сусідами.

"Чоловік переконав мене вчора не йти до сусідів, адже в них була гучна вечірка. А раніше я ввічливо хотіла дізнатися, чому їхній собака постійно гавкає, а у відповідь отримала безліч образ", – згадує жінка.

Вона звернулася з порадою до користувачів ресурсу Mumsnet, що вони зробили б у цій ситуації. Ось кілька цікавих коментарів:

  • Можливо, це не найкраща порада. Але я б ще раз замовив їжу до їхнього дому (але не платив би за це). І так кілька разів.
  • Я б віддала їм чек і попросила б повернути гроші. Це крадіжка.
  • Наступного разу, якщо у вас буде запасна коробка, засуньте туди записку "Руки геть від моїх речей. Ви вже крали раніше" і покладіть під їхні двері.