Спортивний журналіст Вадим Мороз та його дівчина Олеся Джум разом працюють на рівненському телеканалі ITV. Організувати таке незвичайне освідчення йому допомогли колеги з телеканалу.

Актуально: Чоловік щодня забуває дружину, але вони досі разом: несподівана історія кохання з Канади

Під час звичайного прямого включення на даху телеканалу ведуча передала слово Вадиму Він мав розповідати про новий проєкт каналу, проте несподівано у нього вимкнувся звук через ніби-то технічні проблеми. Олеся ж поспішила до коханого, щоб допомогти йому та принести мікрофон. Проте вона аж ніяк не очікувала, що сюжет виявиться несправжнім і на неї чекає сюрприз.

Журналіст відразу зізнався: "Насправді, це все було зроблено лише для цієї прекрасної дівчини, яка теж працює журналісткою на телеканалі ITV". А далі все нагадувало романтичний фільм: він розповів, що вони з Олесею зустрічаються вже понад рік, став на одне коліно з обручкою та запропонував їй стати його дружиною.

Дівчина була настільки вражена цією подією, що навіть втратила дар мови. Проте вже за кілька секунд не змогла стримати своїх емоцій і відповіла заповітне "Так" коханому зі сльозами щастя на очах.

Дивіться, як виглядала ця романтична сцена у прямому ефірі телеканалу: