Є певні ознаки, які допомагають зрозуміти, що настав час для змін. Ключ до розуміння того, що з нами відбувається, полягає в наших почуттях та емоціях. Ось 10 сигналів, які вказують на те, що потрібно змінити горизонти.

До речі Ефективна вправа, яка допоможе вам наблизитись до своїх мрій – радить психологиня

Ви не можете залишатися на роботі довше, ніж слід

Більшість часу ми проводимо на роботі. Якщо наприкінці вихідних, або ж кожного ранку у вас виникають негативні емоції від того, що вам потрібно йти на роботу – це явна ознака того, що щось не так. Знайдіть час, щоб зрозуміти, що саме вас дратує на роботі, і спробуйте змінити ситуацію.

Жити в минулому або занадто багато мріяти про краще майбутнє

Завжди бути зосередженим на думках про найкращі часи, чи то в минулому, або ж у майбутньому, є ознакою того, що ви намагаєтеся врятуватися від сьогодення. Звичайно, добре мріяти про краще життя, але крім цього, потрібно також і діяти. По-іншому мрії не здійснюються.


Коли ви зосереджені на думках / Фото pinterest

Усі кажуть, що вам потрібно трохи відпочити

Якщо ви чуєте від друзів та знайомих, що вам потрібно трохи розслабитися, пора задуматися. Вислів "тобі потрібно трохи відпочити" сучасною мовою означає "щось змінити". Якщо ви все частіше таке чуєте, це може означати, що ви намагаєтесь втримати те, що насправді слід відпустити.

Читайте також Найкращий час діяти – зараз: як перестати відкладати все на потім

Ви заздрите успіху інших

Заздрість – ознака невдоволення своїм життям. Важко радіти успіхам інших, коли відчуваєш, що застряг у власному побуті. Висновок – настав час рухатися далі.

Ви прокидаєтесь втомленими

Вранішня втома – це не лише ознака невдоволення своєю роботою, а й життям загалом. Також це може вказувати на відсутність готовності до боротьби та небажання приймати поразку.

Замість того, щоб здаватися, визначте, що ви можете зробити, аби повернутися на правильний шлях. Ви повинні відчувати легкість і задоволення від усього, чим займаєтеся, а не важкість тягаря.


Прокидатися втомленим / Фото irpinianews

Ви часто засмучені

Хвилювання та розгубленість – прояви придушеної творчості. Настав час щось змінити. Це також може означати, що ви працюєте не за покликанням, тому ваше життя завалене різним сміттям.

Ви пліткуєте

Зосередження уваги на комусь іншому – це втеча від власного життя і власної реальності. Якщо ви дедалі більше пліткуєте, подумайте, від чого ви намагаєтеся врятуватись? І що ви приховуєте за цими плітками?

Читайте також Як підвищити самооцінку: 11 порад психолога

Вас усе дратує

Роздратування і постійний пошук негативної сторони у будь-якій ситуації говорить про те, що існує велика невирішена проблема. Вона, як частина айсберга, є всередині, і весь цей негатив – лише її видима частина.

У вас погані передчуття

Якщо постійно жити з думками, що має статися щось погане, врешті так і трапиться. Краще зосередьтеся на сьогоденні та перестаньте "чекати" біди у вашому житті.


Погані передчуття / Фото timetoast

Ви підозрілі

Ви постійно думаєте, що всі навколо щось від вас приховують. І вас переслідує думка про те, що ви маєте знати більше, ніж вам говорять. Це явна ознака того, що вам потрібно щось змінити.

Будьте відкритими й творчими, слідуйте своїм пристрастям – вони приведуть вас туди, де ви насправді маєте бути.