Через таку несподівану зовнішність Кет потрапляє в багато нестандартних ситуацій: продавці завжди просять паспорт, коли вона купує алкоголь. А люди зазвичай думають, що 35-річна Кет та її 18-річна дочка Латіша – сестри.

Цікаво Візитна картка: SHABO Reserve Sauvignon Blanc

З нею регулярно намагаються знайомитися ровесники її дочки. Але Кет цілком нормально це сприймає. Їй навіть це подобається.

Я звикла до постійної уваги від хлопців, але в мене є чоловік Джонатан. Крім того, я ще маю десятирічну дочку. Дуже люблю говорити, скільки мені років. Одного разу (на батьківських зборах – Life 24) мене навіть спитали, де моя мама. Вони сприйняли мене за школярку, – розповідає американка.

Кет пояснила, як їй вдається виглядати настільки ефектно. Звісно, вона регулярно займається спортом та здорово харчується. Але, на її думку, є ще одна важлива річ!

"Я стараюся не розчаровуватися через дрібниці, уникаю стресу та живу це життя по максимуму. Звісно, мені допомагають спорт та здорове харчування, але я вважаю, що головне – це твоє ставлення до всього, що відбувається", – пояснює жінка.

Цікаво Невдала ідея: хлопець помилково запросив на побачення одразу 14 дівчат

Кет Зої Кларк активно веде свої сторінки в інстаграмі та тіктоці. Вона допомагає людям схуднути та тримати себе у формі.