Джерело: Mental Floss

Здається, що під час освідчення немає відбутися ніяких казусів. Все ретельно заплановано на всі 100% чи навіть 110%. Але ні – життя буває ще тим бешкетником. Перед вами – 5 кумедних історій, коли освідчення пішло зовсім не за планом.

Цікаво 10 несподіваних фактів про поцілунки, які вас здивують

Хлопчик, який не витримав

Американець Кевін Пжитула хотів освідчитися своїй дівчині Алісі саме під час прогулянки в парку. Разом із ними був її трирічний син Оуен та родичі. Все йшло за планом, доки чоловік не опустився на коліно. У цей момент хлопчик не витримав, адже дуже хотів у туалет.

Як результат – просто шалена картина: Кевін робить пропозицію руки та серця, а Оуен вирішує свою невеличку проблемку.

Меган Фокс і загублене кільце

Все сталося у 2010 році на приватному пляжі готелю Four Seasons Resort Hualalai на Гаваях.

Меган Фокс була настільки щасливою, коли Браян Остін Грін зробив їй пропозицію, що випадково загубила кільце у піску. Це була обручка з діамантом вагою у 2 карати.

Я бачив, як вона (Меган Фокс – Life 24) підстрибувала. А потім зауважив півдюжини співробітників готелю, які просіювали пісок, – розповідав очевидець тих подій.

Чи вдалося знайти обручку – так і не відомо. Повідомляли, що пошуки тривали кілька годин.

Меган Фокс та Браян Остін Грін / Getty Images

Волейбол і справжній нокаут

Хлопець Кайл хотів здивувати дівчину Дженні прямо під час її волейбольного матчу за університетську команду. В середині поєдинку він вийшов на майданчик, щоб освідчитися дівчині.

На жаль, вона цього не побачила. Під час відбивання м’яча дівчина врізалася у свого хлопця та жорстко впала на землю. Нокдаун нокдауном, але Кайл не розгубився – він став на одне коліно та передав коханій волейбольний м’ячик із надписом "Ти вийдеш за мене?". Дівчина з радістю погодилася.

Дівчина дуже швидко стала на ноги / Фото Facebook / Kyle Pierce

Дівчина дуже швидко стала на ноги / Фото Facebook / Kyle Pierce

Один кран і розвалена квартира

Зовсім дика ситуація сталася в нідерландському місті Ейсселстейн. Чоловік мав дуже оригінальні плани: він привіз будівельний кран до будинку, щоб піднятися до спальні коханої. Там хлопець збирався заспівати пісню та запропонувати одружитися.

На жаль, кран був погано закріплений – він впав на сусідську квартиру. Сам хлопець теж вилетів на землю, але не постраждав.

Та це ще не все. Під час демонтажу крану пошкодили ще кілька квартир. Попри все, дівчина все одно сказала: "Так!"

Справжня пожежа

Британець Альберт Ндреу ретельно готувався до освідчення: він придбав смачне вино, розкидав повітряні кульки по хаті та запалив 100 ароматичних свічок, з яких створив надпис "Ти вийдеш за мене?"

Цікаво Жінки хочуть зізнань у коханні, чоловіки – електроніку: опитування до Дня Валентина

Хлопець поїхав за своєю дівчиною. А коли вони повернулися – вся квартира вже була в густому димі. Альберт не гальмував: він викликав пожежників і одразу зробив пропозицію руки та серця.

Він сказав, що "напартачив" – наш дім буквально згорів. Але все ж спитався в мене, чи вийду я за нього заміж. І я сказала "Так", – розповіла дружина хлопця.