У тіктоку власниця інтернет-магазину Лорен Белл поділилась серією відео про те, як їй довелось на практиці застосовувати ці поради. Зокрема, тато радив не втрачати пильності навіть під час шопінгу: "Якщо під час покупок ви наштовхуєтесь на якусь людину кілька разів, це, швидше за все, не випадковість. Ставте все під сумнів".

Читайте також Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Чоловік з самого початку був підозрілим

Кілька років тому жінка саме ходила на шопінг в один із місцевих торгових центрів. Він був розташований неподалік від дому, тож Лорен почувалась у безпеці. Проте в один момент вона помітила дивного чоловіка у відділі жіночого одягу.

Здавалось би, нічого такого, проте у нього не було кошика для товарів. Жінка й забула б про цього чоловіка, якби пізніше не зустріла його ще у кількох магазинах, де він так само нічого не купував. Складалось враження, що він просто її переслідує: "Я почала озиратись, адже мені вже здавалось, що на мене постійно хтось дивиться".

Спочатку дівчина почувала безпечно у торговому центрі / Фото Unsplash

Після цього Лорен почала шукати в ньому якісь відмінні риси – родимки або татуювання, про всяк випадок. А втративши його з поля зору, рушила до машини на стоянці. Проте саме там жінка згадала про ще одну батькову настанову: "Стоянки та гаражі – одне з найпоширеніших місць, де вас може очікувати небезпека".

Слова тата підтвердились, адже вже за хвилину цей чоловік підійшов до неї на безлюдній стоянці. Він почав говорити про можливості заробити та запрошувати її до себе в машину. Лорен відчула справжню паніку і почала шукати шляхи відступу!

Чим все закінчилось

Зрештою, Лорен не постраждала: до стоянки заїхала ще одна машина і жінка, користуючись можливістю, забігла до своєї машини. Вона зізнається, що саме татові настанови допомогли їй помітити цього чоловіка і правильно діяти у небезпечній для її життя ситуації.