Профіль самовпевненого 41-річного чоловіка на ім’я Джон (змінене ім’я, – Life 24) обурив багатьох користувачів розважального ресурсу Reddit. Люди буквально познущалися з холостяка через його погляди на жінок.

Цікаво Вечеря з вином: ігристе SHABO Speсial Edition Brut і севіче

В описі до свого профілю Джон розповів, що хоче зустрічатися лише із жінками, яких оцінить на "8,5 балів та більше". На його думку, зовнішність – це найважливіша чеснота будь-якої дами. Якщо жінка цього не розуміє, то вона "ідіотка".

Сторінка Джона у Tinder / Скриншот Reddit

Я бачу повсякденних та некрасивих жінок кожного дня, куди б я не йшов. Чому б я мав зв’язуватися з ними на сайтах для знайомств? Будь ласка, будьте на 8,5 балів або більше. Я спав з деякими із найкрасивіших жінок у цьому світі, тому мені потрібне щось прекрасне, щоб втримати мою увагу, – написав хлопець.

Що написав Джон у своєму профілі / / Скриншот Reddit

Щоб достукатися жінок, Джон опублікував селфі з ванної, де можна побачити його торс. Однак привабив він безліч користувачів із Reddit. Ось найпопулярніші коментарі:

Цікаво Модель витратила космічну суму на нові сідниці: лікарі благають її зупинитися

  • Чому він не зробить дірку у дзеркалі і не займеться сексом зі своїм відображенням?
  • Спав із найкрасивішими жінками у цьому світі, але жодна з них не затримувалась. І тепер він на Tinder. Цим все сказано.
  • Теж про це подумав. Він не зміг зацікавити нікого з них.
  • Мені здається, що це жартівливий профіль.