Ще у грудні 4-річні Луна та Джанелла, що живуть у штаті Арканзас, вирішили незвичайним способом попросити Санта Клауса про різдвяні подарунки: вони написали цілий список бажань, прив'язали його до повітряної кулі та випустили в небо. Мати дівчаток, Летиція Флорес-Гонсалес, зізнається: "Я й не сподівалась, що хтось може й справді знайти цю кулю. Думала, вона здується і просто зникне десь неподалік".

Читайте також: Дитяча у стилі "Парку Юрського періоду": мати здивувала 2-річного сина

Проте лист знайшов свого адресата – ним виявився Елвін Бамбург. Наприкінці грудня чоловік саме займався полюванням, коли побачив заплутану у вітках дерев кулю:

Я побачив цю повітряну кулю, і Бог звернувся до мене. Він сказав: "По-перше, ти маєш це дістати і, по-друге, вивези сміття з лісу",
– сміється чоловік

Коли він зняв кулю, то побачив маленький жовтий згорток – лист, у якому дівчинка просила у Санти цукерки, кульку у вигляді Людини-павука, ляльку з мультфільму "Крижане серце", цуценя та іграшку "Мій маленький поні". Це був різдвяний лист на ім'я Луни.

Листи, які написали дівчата / Фото CNN

Навіть за кілька днів Елвін не міг забути про цікаву знахідку і вирішив знайти тих, хто міг надіслати такий лист. На початку січня виклав допис на фейсбуці з фото кулі-мандрівниці та листа проханням поширити його і підписав: "Знайшов це в лісі в Гранд-Кане, штат Луїзіана. Хотілося б знати, коли він був запущений. Схоже, він подолав понад 600 миль. Не соромтеся ділитися"

Та сама куля, яка пролетіла тисячу кілометрів / Фото Фейсбук Елвіна Бамбурга

Допис поширили так багато людей, що, зрештою, він дійшов і до матері близнючок. Летиція зізналась, що була просто шокована: невже куля й справді до когось потрапила? Проте родина ще більше була здивована, коли дівчатка почали отримувати свої різдвяні подарунки від родини Бамбурга, його друзів та знайомих.

Елвін та його дружина кілька місяців спілкувались з Летицією і дівчатками. Зрештою, в середині квітня вони сіли у машину і вирушили у подорож на тисячу кілометрів, щоб особисто вручити Луні та Джанеллі останній подарунок – песика. Дівчата були у захваті від цуценяти такси, назвавши його Макс.

Цуценя, якого Елвін подарував дівчатам / Фото CNN

Зустріч знайомих по листуванню відбулась дуже тепло, а родина дівчат запросила Бамбургів на святковий обід на честь зустрічі. Прощаючись, вони домовились підтримувати зв'язок та знову зустрітись наприкінці травня.

Ми писали і спілкувались у FaceTimed ще до того, як ми зустрілися. Було зрозуміло, що у нас особливий зв'язок. Коли ми познайомились, це було просто як зустріч з родиною,
– поділився Бамбург

Зустріч Елвіна з родиною дівчаток / Фото CNN

Елвін сподівається, що його історія надихне інших людей відволіктись від щоденних турбот та знайти трохи часу на добре вчинки:

Зробити щось добре насправді не важко. Не варто недооцінювати себе: твої вчинки можуть змусити когось посміхатись у похмурий день,
– каже чоловік