Дівчата вирішили зробити кілька фотографій із квіткою для свого інстаграму. Саме в той момент вони випадково вдихнули її аромат – він виявився просто фантастичним. Наступні кілька годин дівчата не переставали нюхати квітку.

Цікаво Побачити Париж та Мальдіви без виїзду за кордон: 5 місць в Україні, де ви ще не бували

Ми з найкращою подругою знайшли цю красиву квітку і цілу ніч глибоко вдихали її аромат. Коли ми приїхали на день народження нашого приятеля, то вже почували себе дуже погано, – розповідає блогерка songsbyralph на ім’я Рафаелла.

Дівчата не могли перестати нюхати квітку / Скриншот тікток songsbyralph

Дівчата зрозуміли, що з ними щось не так, тому швидко поїхали додому. Але це був лише початок справжнього жахіття. В цю ніч Рафаелла вперше в житті відчула, що таке сонний параліч. Це – особливий стан організму, коли людина не може поворухнутися під час засинання чи прокидання. Інколи в цей час можуть бути галюцинації.

Я спробувала заснути, але мені снилися дуже страшні сни. Тоді я вперше пережила сонний параліч, – написала блогерка.

Зранку дівчата відразу почали гуглити, що це за квітка. Виявляється, вони понюхали бругмансію (інша назва – Труба ангела, – Life 24). Пилок квітки може спричинити мігрень, рвоту, запаморочення тощо.

Цікаво Жінку виганяли із салонів краси через її вії: як вони виглядали

"Виявилося, що ця квітка дуже отруйна. І ми, самі того не знаючи, накачали себе токсичними речовинами як ідіоти", – підсумовує блогерка.