Тесса (ім’я блогерки, – Life 24) розпереживалася, що після цього конфузу їй заборонять відвідувати тренажерний зал. Однак все обійшлося! Історія дівчини завірусилася у тіктоці: станом на зараз відео набрало понад 7 мільйонів переглядів.

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Зі мною щойно сталася найбільш неприємна річ, яка була в мене в житті. І я не знаю, чи можу взагалі про це говорити. Але почнімо, – заінтригувала дівчина у відео.

Під час тренування Тесса робила станову тягу: дівчина показала на відео, як потрібно виконувати цю вправу. Весь цей час вона не зауважувала, що з її шортами щось не те.

Стартова позиція у становій тязі / Скриншот тікток tessa.conway

Після кількох підходів дівчина вирішила сходити в туалет, де сильно вжахнулася й запанікувала. Адже на шортах була дірка в дуже специфічному місці.

Я йду в туалет. Я знімаю шорти. А там дірка в інтимній зоні. Як я цього не відчула, я не розумію, але вона там була… Ще одна "важлива інформація" – я була без спідньої білизни, – розповіла Тесса.

Попри це, наступного дня дівчина пішла в той самий тренажерний зал, і все було цілком нормально. Користувачі тіктоку підтримали Тессу, але в них було кілька питань:

  • Чому люди не попередили тебе про цю проблему? Не розумію.
  • Як ти нічого не відчула? Навіть легенький вітерець.
  • Я б переїхала в іншу країну, якби зі мною таке трапилося.