Американка Кейт Стуріно веде свій блог в інстаграмі, щоб жінки такої ж комплекції, як у неї, надихались та бачили на власні очі: стиль зовсім не залежить від ваги.

Читайте також: Роксолана, Мона Ліза, Клеопатра: як вони виглядали би сьогодні – дивовижні фото

На її сторінці в інстаграмі вже понад пів мільйона читачів, які з нетерпінням чекають на її нові фото під тегами #SuperSizeTheLook і #MakeMySize та новини зі світу моди.

Різ Візерспун/ Фото @katiesturino

Кейт Мідлтон/ Фото @katiesturino

Алессандро Амброзіо/ Фото @katiesturino

Вона підбирає одяг та аксесуари як на фото у відомих струнких зірок, а також – добирає точно такі ж пози, вираз обличчя та дуже схожі локації. У її колекції вже фото за мотивами образів таких зірок як: Кейт Мідлтон, Принцеса Діана, Тейлор Свіфт, Кеті Холмс, Різ Візерспун, Лілі Колінз, Кендалл Дженнер та багатьох інших.

Принцеса Діана/ Фото @katiesturino

Лілі Колінз/ Фото @katiesturino

Кеті Холмс/ Фото @katiesturino

Дівчина вважає, що для того, аби стильно виглядати, необов'язково знемагати від дієт та відкладати одяг та той самий час "коли я схудну". Важливо бути впевненою у собі і вже зараз носити те, що інші не наважуються одягнути.

Кендалл Дженнер/ Фото @katiesturino

Тейлор Свіфт/ Фото @katiesturino

Кетлін Девер/ Фото @katiesturino

Вона розповіла boredpanda, що також засмучується, якщо не може знайти потрібний їй розмір у магазині. Вона розуміє: якщо це важко для неї, відомої блогерки, то для звичайних жінок знайти красивий одяг великого розміру – майже нереальне завдання. Тому на своїй сторінці закликає виробників одягу звернути увагу на жінок різного зросту та фігури.

Джуліанн Гаф/ Фото @katiesturino

Гайді Клум/ Фото @katiesturino

Емма Чемберлен/ Фото @katiesturino

Зараз дівчина запустила свій подкаст під назвою BOOB SWEAT, де говорить на теми, які у суспільстві не прийнято піднімати: побачення після 30 років, розлучення та ботокс.

Керрі Вашингтон/ Фото @katiesturino

Яра Шахіді/ Фото @katiesturino

Габріель Юнон/ Фото @katiesturino

Сімона Байлс/ Фото @katiesturino

Тан Франс/ Фото @katiesturino