Коханий блогерки, яку звати Крістіна, нещодавно склав іспити в адвокатуру. Щоб привітати хлопця з цієї по-справжньому історичною подією, дівчина купила йому два різних торти. Та це не помилка у замовленні, а частина плану, який пізніше перетворився на розіграш.

Читайте також Новий тріумф українських вин: SHABO завоювали 4 медалі на міжнародному конкурсі в Німеччині

На одному із тортів Крістіна написала повідомлення, яке мало б втішити та підтримати коханого на випадок, якщо йому все ж не вдасться скласти іспити. На іншому – привітання, якщо все пройде успішно.

Коли хлопець повернувся додому, то повідомив радісні новини: йому все вдалось, і він склав іспити. Дівчина просто не могла не скористатись цією можливістю, щоб утнути щось кумедне. Вона спеціально спочатку принесла йому торт, на якому було написано: "Та хто взагалі хоче бути адвокатом?!"

Дівчина розіграла хлопця, подарувавши йому два торти / Скриншот з тіктоку @kristinaboyce__

Звісно, відкривши коробку, хлопець виглядав трохи збентеженим. Та Крістіна зненацька викрикнула: "О, чорт!" і побігла на кухню за іншою коробкою під сміх коханого.

Вона вибачилась і передала йому новий торт із зовсім іншим надписом: "Вітаю, пане адвокат!" та іронічним підписом :"Ні на секунду у тобі не сумнівалась". Новоспеченому адвокату такий сюрприз прийшовся до душі, тож він під радісний сміх кинувся обіймати свою кохану.

Дівчина розіграла хлопця, подарувавши йому два торти / Скриншот з тіктоку @kristinaboyce__

У підписі під відео дівчина зізналась, що не сама вигадала таку витівку. Схожа ситуація була у фільмі "Їжак Сонік", це й надихнуло її на таке незвичайне привітання.

Цікаво Дивне тату з конем потішило тисячі людей: всі "в захваті" від невдалої деталі

Відео з реакцією хлопця, яке вона виклала на своїй сторінці у тікток, набрало 11,8 мільйона переглядів. Користувачі залишились у захваті від сюрпризу Крістіни.

  • "Той факт, що ти витрачаєш гроші на два торти просто для сміху, вже вражає"
  • "Ось, як потрібно жартувати з тими, кого любиш"
  • "Вибач, але це наймиліша та найсмішніша річ"

Повне відео можна переглянути тут: