Відповідне відео американка Вікторія опублікувала на сторінці у тіктоці fatfabfeminist. У своїх роликах дівчина постійно закликає підписників не соромитися власного тіла, а навпаки – прийняти та любити його. Відео переглянули вже понад 11 мільйонів разів!

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Попри це, деякі люди досі намагаються принизити Вікторію через її вагу. Дівчина ж старається не звертати на це увагу. На її думку, найкращий метод боротися із різними тролями – просто блокувати їх у соцмережах.

Ефектна прогулянка по Нью-Йорку

Дівчина обрала досить нестандартний образ для прогулянки містом. На відео можна побачити її цікавий бюстгальтер з мереживом, мініспідницю у клітку та шкіряну куртку. Вікторія доповнила все темним макіяжем та різними аксесуарами.

Образ Вікторії / Скриншот тікток fatfabfeminist

Якщо хочете почувати себе добре, виходьте гуляти Нью-Йорком у спідній білизні з чорною помадою у 15-градусну погоду, – сказала дівчина на відео.

Вікторія випромінювала позитив і не соромилася себе. Вона навіть отримала схвальний комплімент від незнайомки, яка оцінила її образ.

Відео ви можете переглянути нижче

Багато користувачів тіктоку радісно відреагували на такий нестандартний вчинок від Вікторії. Утім, не обійшлося і без негативних коментарів: хтось вважав такий образ недоречним для прогулянки, а дехто нахабно ображав блогерку через зовнішність:

  • Люблю жінок, які підтримують жінок!
  • Ти прекрасна! Це відео зробило мене щасливішою.
  • Ти нас надихнула! Дякуємо тобі.
  • Це та енергія, яка так потрібна всьому світу.
  • Хто буде таке взагалі носити?
  • Люди не мають ні каплі сорому.