Хоч результати такої дієти дійсно вражають, та її важко назвати корисною для організму. Life 24 рекомендує обережно ставитися до таких лайфхаків.

Цікаво Італійці обирають українське: коньяки України SHABO відкрили новий експортний напрямок

Блогерка, яка зареєстрована у тіктоці під ніком trashbuns, на місяць переїхала в Японію. Вона кожного дня харчувалася в колоритних місцевих закладах комбіні – цілодобових магазинчиках, де продають різний місцевий фастфуд: від рису з рибою та овочами до млинців чи рамену.

Блогерка не відмовляла собі ні в чому / Скриншот тікток trashbuns

Блогерка trashbuns / Скриншот тікток trashbuns

Дівчина стверджує, що вона надзвичайно багато їла, але все одно втратила зайві кілограми.

Я знала, що Америка реально вбиває мене своєю їжею. Коли я поїхала в Японію та упродовж місяця харчувалася в комбіні, то втратила аж 11 кілограмів, – написала блогерка.

У наступному відео дівчина показала свій раціон: він не завжди був достатньо дієтичним. Бувало, що trashbuns їла наваристий рамен, суші, панкейки із джемом, а запивала все як простою водою, так і напоєм Sprite.

@trashbuns

Reply to @ashsashimi i didn’t take photos of every time I ate these foods but basically this is what I ate ##japan ##healthy ##food ##travel ##fyp

♬ 十人十色 - BANZAI JAPAN

За кілька днів відео переглянули понад 1,6 мільйона людей. Багато користувачів тіктоку поділилися схожими історіями:

  • Я дуже багато їла в Гонконгу, але все одно схудла на 9 кілограмів. Я взагалі не робила для цього ніяких зусиль.
  • Коли я приїжджаю до В’єтнаму, то завжди худну щонайменше на 6 кілограмів. Хоч я кожного дня їм фастфуд і випиваю по дві банки газованої води.
@trashbuns

Literally are JUNK for at least 2 meals a day In japan and lost POUNDS

♬ Ocean Prime (feat. Coi Leray) - Bfb Da Packman