Користувачка тікток під ніком @jaynedoee0 виклала відео, у якому зізналась, як їй вдається заробляти на власній квартирі. Вона цілий рік обманювала свого коханого.

Читайте також Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

На початку відео дівчина розповіла, що вони вже цілий рік живуть в одній квартирі. Весь цей час її хлопець справно платив оренду. Навіть рахунки за комунальні послуги також оплачував її партнер. Кожна пара по-своєму розподіляє бюджет, тож, на перший погляд, тут нічого такого немає.

Проте далі дівчина пояснює: вона вже 5 років володіє квартирою, яку вони начебто орендують. Тобто весь цей рік хлопець платив гроші за оренду власній дівчині. Хитра бізнесвумен не тільки не витрачала кошти на житло, а ще й добряче заробляла.

Судячи із задоволеного вигляду користувачки тікток, вона неймовірно пишається таким вигадливим способом заощадити кошти. У підписі до відео вона запитала глядачів: "Як ви думаєте, він розсердиться, коли дізнається?". Однак не всі підписники дівчини похвалили її за цю ідею.

Думки користувачів розділились

Відео набрало вже понад 2,7 мільйона переглядів. Зізнання дівчини викликало палкі суперечки в коментарях щодо їх стосунків. Багатьом така бізнес-схема здалась занадто підлою, адже дівчина банально використовує свого хлопця:

  • "Це неправильно. Ти просто використовуєш його. Бідний хлопець"
  • "Це низько"
  • "Ось чому я не почну жити з дівчиною, поки вона не візьме моє прізвище"
  • "Зберігай сили на той випадок, коли карма тебе дожене"

Цікаво Кур’єр вразила клієнтку своєю поведінкою: вона співала перед вхідними дверми

Інші ж не бачать у цьому нічого такого, адже усі витрати на квартиру дівчина покриває сама, та й потрібно завжди думати наперед:

  • "Не бачу проблеми, йому все одно треба було б платити за оренду"
  • "Ви справді думаєте, що вона всі гроші просто зберігає? Як ніби їй не потрібно платити іпотеку, страховку та податки"
  • "Це вклад у майбутнє, якщо ви розійдетесь, своєрідна компенсація за час"