Лана розповіла про свою помсту на сторінці у тіктоці lanalovelace7. Всього за кілька днів відео набрало понад 1,4 мільйона переглядів та 166 тисяч лайків. Теперішня дівчина юнака підтвердила, що історія дійсно правдива. Але трапилася вона не зараз, а ще в березні 2021 року.

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Хлопець ні про що не здогадувався

Судячи з усього, Лана так і не змогла відпустити ситуацію з колишнім, з яким прозустрічалася упродовж 2 років. Хоч пара розійшлася досить давно, дівчина досі підколює його у своїх відео на тіктоці.

Блогерка Лана / Скриншот тікток lanalovelace7

Останній ролик стосувався невдалого татуювання. Хлопець хотів повернутися після зради, і Лана його "обіграла". Юнак спершу не зрозумів, що спроба повернути дівчину обернеться для нього серйозним провалом.

Коли негідник-колишній хоче тебе повернути, тому ти кажеш йому зробити татуювання зі своїм іменем, а потім одразу його кидаєш, – написала Лана.

Єдиний нюанс – дівчина так і не показала татуювання хлопця. На відео можна побачити, що малюнок зробили на його руці.

Відео ви можете переглянути нижче

Не всі люди позитивно оцінили вчинок Лани. Дехто вважає, що так мститися через зраду – це занадто! Адже хлопцю таки доведеться щось робити із татуюванням. Щоправда, багатьом таки сподобався цей вчинок:

  • Це так підло. Зроби це ще раз!
  • Слухайте, я не кажу, що це хороша ідея… Але це кумедно.
  • Це неправильно. Незалежно від обставин.
  • Ви, друзі, здається, створені один для одного.