Австралійка Мішель Денніс працює перукарем та активно веде власну сторінку у тіктоці michelle_hairbymisheko. Зараз на неї підписані майже 35 тисяч людей. В одному з нещодавніх відео жінка продемонструвала волосся своєї 4-річної дочки.

Цікаво Жити у сім'ї – точно не нудно: 11 кумедних фотодоказів

Що сталося з волоссям дівчинки

Важко повірити, але дівчинка не мила голову шампунем вже 16 місяців. Результати експерименту вражають, але ми рекомендуємо проконсультуватися в лікаря перед тим, як спробувати такий лайфхак.

Дозвольте вам нагадати, коли моя дочка востаннє користувалася шампунем для волосся. 16 місяців тому, – написала жінка під відео.

Волосся дочки / Скриншот тікток michelle_hairbymisheko

За словами Мішель, її троє дітей не користуються шампунями і взагалі про це не шкодують. Їхнє волосся виглядає здоровим і красивим: немає лупи й неприємного запаху.

Відео стало популярним у тіктоці: всього за два тижні його переглянули майже 350 тисяч разів. Багато користувачів були вражені від стану волосся 4-річної дочки:

  • Надзвичайно красиво виглядає.
  • Вау, це просто неймовірно!
  • Яке красиве волосся!

Звісно ж, що Мішель доглядає за волоссям дітей. Просто замість шампунів вона використовує інші засоби: кондиціонери, спреї проти лупи тощо. А також – просто підмиває волосся водою.

Цікаво Блогерка змила макіяж і налякала підписників: люди її не впізнали

"Вода та її (дочки, – Life 24) власне вироблення шкірного сала очищають шкіру й роблять її збалансованою та здоровою. Додатково користуємося олією для волосся, щоб воно гарно розчісувалось, спреєм проти лупи та кондиціонером, який даємо після купання. У дітей виробляється достатня кількість шкірного сала, яка захищає шкіру від бактерій та навколишнього середовища. Але, коли миємо голову шампунем, то воно змивається", – пояснює Мішель.

Повне відео можете переглянути нижче