Чи дійсно наявність татуювань може вплинути на працевлаштування та чому дівчина вирішила, що причина саме у її вигляді, розповідаємо далі.

До теми "Ідеальне татуювання": дівчина набила на руці QR-код, що веде на її улюблену пісню

Як татуювання вплинули на працевлаштування дівчини

23-річна Еш Путнем з Каліфорнії вважає, що її татуювання, серед яких череп з рогами на шиї, чорні плями на руках та візерунки на лобі, стали причиною відмови в роботі в магазині популярної мережі.

Я ненавиджу, що мої татуювання є визначальним фактором, чи отримаю я роботу, чи ні. Те, що у мене є малюнки на тілі не означає, що я не буду хорошим працівником,
– сказала дівчина у своєму вірусному тіктоці, що набрав понад 7 мільйонів переглядів.

Як виглядає дівчина з татуюваннями: дивіться фото

Еш прийшла в магазин, щоб запитати, чому її кандидатуру відсіяли. Менеджер з персоналу пояснив, що у неї недостатньо досвіду й заперечив, що татуювання відіграли якусь роль у прийнятті остаточного рішення.

Багато підписників блогерки припустили, що не лише татуювання могли вплинути на рішення роботодавця, але і її ставлення до роботи та поведінка.

Однак були й ті, хто вважав, що її малюнки, ймовірно, зіграли роль у відмові.

Чому дівчину не взяли на роботу: дивіться відео

Водночас, за даними американського дослідницького центру Pew, майже третина (32%) людей у ​​США мають татуювання, а 22% мають більше одного.

Деякі дослідження показали, що татуювання можуть вплинути на кар’єрний розвиток людини. В опитуванні LinkedIn у 2018 році 40% респондентів сказали, що відмовили кандидату через те, що у нього було помітне татуювання. Загалом 88% рекрутерів відповіли, що, на їхню думку, татуювання обмежують перспективи працевлаштування.

Проте дослідження Університету Маямі того ж року показало, що шукачі роботи з татуюваннями мають не менше шансів отримати посаду, ніж ті, хто не має малюнків на тілі.

Загалом, дослідження показують, що стигматизація татуювань зменшується з кожним днем, і багато роботодавців більше не мають проблем з найманням татуйованих співробітників.

Проте межа все ще може бути, і деякі підписники дівчини стверджували, що вона її перетнула. Водночас сама Еш так не вважає. У розмові з британським виданням The Daily Star вона наголосила, що не збирається змінювати себе, щоб працювати на роботі з мінімальною зарплатою.