В цьому немає нічого дивного: у свої 40 років колишня учасниця британського Atomic Kitten Керрі Катона справді чарівно виглядає. До того ж, жінка є досить популярною блогеркою в інстаграмі: на неї підписані майже 750 тисяч людей.

Цікаво Вечеря з вином: ігристе SHABO Speсial Edition Brut і севіче

Керрі жартома ставиться до зайвої уваги від однокласників, а от її 13-річна дочка Хайді серйозно через це переживає. Дівчинка втомилася, що однолітки постійно називають її маму вульгарною абревіатурою MILF (сексуально приваблива жінка, якій понад 40 років, – Life 24) і кажуть, що вона прекрасно виглядає.

Після початку навчання Хайді, здається, освоїлася в новій школі. Але вона не хоче, щоб я її забирала! Вона просить Раяна (хлопець, – Life 24) забирати її, бо всі хлопці називають мене MILF! Ха, – розповіла жінка.

З роками жінка зав’язала із музичною кар’єрою і відкрила для себе нові напрямки: вона веде свої блоги у соцмережах, відкрила магазин одягу та тішить своїх підписників відвертими фото на популярному на Заході сервісі OnlyFans.

У сім’ї змогли прийняти вибір Керрі. До прикладу, старша дочка Ліллі спершу не розуміла, чому мама зайнялася такою справою, але згодом побачила, що це їй подобається. Вона таки підтримала її.

Цікаво Жінка святкувала День народження наодинці: як її зворушили незнайомці – відео