Аби цього не допустити, варто дотримуватися простих кроків у догляді за шкірою обличчя. Доктор Дейв Рейлі дав кілька порад, як зберегти її зволоженою, свіжою та сяючою.

До теми Сама не користується і не радить іншим: дерматологиня назвала, що не варто робити зі шкірою

Не забувайте пити воду

Пити багато води необхідно не лише влітку, а й взимку. Експерт зазначає, що взимку відчуття справи слабшає, виділення вологи з потом також зменшується, і тому люди п'ють менше чистої води. Однак важливо підтримувати достатній рівень води в організмі.

Якщо важко запам'ятати, скільки ж води протягом дня випили, то можна взяти пляшку з позначками або ж встановити додаток, який нагадуватиме пити воду. Це допоможе не лише підтримувати водний баланс, а й допоможе шкірі бути зволоженою.


Пийте достатню кількість води / Фото Unsplash

Вітаміни взимку – мастхев

Взимку імунітет людини слабшає й експерти рекомендують вживати більше вітамінів. Однак мовиться не лише про імунітет, а й зовнішність. Аби шкіра була сяючою та свіжою, необхідно приймати колаген. Він також буде підтримувати шкіру здоровою та пружною.

Також шкірі допоможе вітамін D, адже взимку шкіра отримує менше сонячних променів, а організму важче виробляти його самостійно.


Вітаміни – важлива складова для догляду / Фото Unsplash

Не забувайте про SPF

Захист від ультрафіолетових променів важливий не лише влітку, а й взимку. Звісно, у теплу пору шкіра більш вразлива, однак це не означає, що не треба наносити SPF-захист в холодні дні.

Експерти рекомендують використовувати засоби SPF30. Взимку вони чудово захищатимуть шкіру. Однак необхідно пам'ятати, що засіб має захист як і UVA-випромінювання, так і UVB.


SPF-захист важливий не лише влітку, а й взимку / Фото Unsplash

Зволоження шкіри – важливий крок

Достатнє вживання води – не єдиний крок у догляді за шкірою. Важливо підтримувати її й іншими засобами. Так, різні маски з медом, молоком чи бананами допоможе зволожити шкіру. Також не варто забувати про всі інші засоби, такі як креми, сироватки чи тоніки, що зволожують.


Взимку шкіра особливо потребує зволожувальних масок / Фото Unsplash

Доглядаючи комплексно за шкірою, людина зможе отримати свіже та сяюче обличчя у будь-яку пору.