Колишня представниця Канади на конкурсі Міс Земля Сінтія Льовен називає себе традиційною домогосподаркою. Жінка кинула кар’єру у сфері медицини і повністю присвятила себе чоловіку.

Цікаво Візитна картка: SHABO Reserve Sauvignon Blanc

Кілька років тому я була дійсна розчарована своїм життям. Я дійсно не хотіла стати керівником – я відчувала, що моє призначення – бути дружиною та домогосподаркою, – згадує Сінтія.

Чоловік шалено зрадів від такого вибору дружини. Як пояснює Сінтія, вона дозволяє йому бути головним, хоч це й моментами складно для неї. Утім, це рішення допомогло зміцнити їхні стосунки – чоловік відчуває, що його дуже цінують.

Типовий день Сінтії не такий простий, як здається. Жінка кожного ранку вигулює собаку, після чого йде у спортзал. Далі вона малюється, одягає красивий одяг і займається хатніми роботами – прибиранням, готуванням їжі тощо.

Сінтії не подобається, що домогосподарок часто зображають як нещасних людей, які не змогли реалізувати себе. На її думку, це взагалі неправильно. Вона справді щаслива, що обрала такий шлях замість кар’єри в медицині.

Цікаво Дівчина хотіла освіжити зачіску в салоні краси: тепер вона боїться вийти з дому

"Домашня робота дає мені значно більше задоволення, ніж будь-яка інша робота, яка в мене колись була", – зазначає Сінтія.