Жінка працює медсестрою, тому часто приходить додому пізно ввечері. Попри це, на ній більшість хатніх обов’язків. Вона вважає, що це нормально. Але чоловік міг би допомагати за потреби. А нещодавній прикрий випадок змусив жінку запровадити кардинальні зміни: вона просто перестала робити основну хатню роботу.

Цікаво Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Жінка кілька днів підряд приходила втомленою після роботи, тому їй не вистачало часу, щоб вимити посуд. Чоловік не тільки не зробив це замість неї, але ще й неприємно "підколов", що тарілки самі себе не вимиють.

Чоловікові не сподобалося, чому вдома багато невимитого посуду / Фото Unsplash

Дружина таки помила посуд. Після цього чоловік звернувся до неї з серйозною розмовою, яка її справді образила.

"Він вирішив поговорити. Я думала, що він хоче розлучитися чи щось схоже зробити. Але він сказав: "Люба, я знаю, що ти працювала минулого тижня допізна, і розумію, що в тебе багато роботи. Але за останні кілька вечорів мені довелося їсти вермішель і випічку". Словом, почав говорити, що я байдикувала, а він через це страждав… Ми трішки посперечалися, але потім помирилися", – написала жінка у своєму дописі на Reddit.

Після розмови дружина просто перестала робити прибирати й готувати. За її словами, в домі творився справжній хаос, доки чоловік не витримав. Він попросив пробачення і зрозумів, що не був вдячним за всю роботу, яку дружина робила.

Але він сказав, що я поводила себе як стерва упродовж кількох тижнів. Я відчувала, що це був єдиний спосіб змусити його бути більш вдячним, – завершила історію жінка.

Вона все ж таки сумнівалася, чи правильно вона зробила. Але користувачі Reddit повністю її підтримали.