Хлопець розповів усю історію на розважальному ресурсі Reddit. Люди вважають, що автор безпідставно "наїхав" на свою дівчину.

Цікаво Оце натворили: 10 випадків, коли сусіди зробили неприємний "сюрприз"

Які правила встановила кохана

Хлопчина переконує, що правила коханою заважають йому комфортно жити у квартирі. Вони нібито занадто жорсткі й недоречні.

В мене є правило – ходити без взуття у квартирі. Але моя дівчина ще забороняє ставити ноги на диванні подушки; не можна сидіти на дивані після спортзалу, якщо я не сходив перед тим в душ; не складати брудний посуд в раковині; не залишати ніяких обгорток. Найбільше дратує, що забороняє пити (сік, молоко) одразу з упаковки, – написав хлопець.

Хлопець вважає, що дівчина встановила занадто жорсткі правила / Фото Unsplash

Зрештою хлопчина посварився з коханою, бо відмовився дотримуватися усіх правил. Його особливо роздратувала заборони пити одразу з упаковки: він такого б не робив у чужій квартирі, але у своїй, на його думку, – можна.

Загалом автор дратується, що він не може просто відпочити у своїй квартирі. Саме тому попросив користувачів Reddit оцінити, чи він правий.

Чому все повинне виглядати просто ідеально, коли у нас практично не буває гостей. Дім – це єдине місце у цьому світі, де я можу просто розслабитися, – написав хлопець.

Користувачі Reddit повністю підтримали дівчину у цій ситуації:

  • Загалом досить стандартні правила. Здається, ви не дуже підходите один одному.
  • Всі ці правила – базова гігієна, щоб в домі не пахло і не завелися шкідники. Шкода, що ти звик жити як замазура. Тобі потрібно якнайшвидше від цього відвикнути.
  • "Це моє єдине місце у цьому світі, де я можу просто розслабитися". Це також її місце для відпочинку, вона заслуговує на чисту квартиру.