Постраждалий розповів журналістам, що в його місцині цілком нормально одружуватися із незнайомцями. Зазвичай батьки вибирають пару своїм синам та дочкам. Так сталося й цього разу.

Цікаво Побачити Париж та Мальдіви без виїзду за кордон: 5 місць в Україні, де ви ще не бували

Молодята вподобали один одного і спокійно жили разом. Але вже через два місяці чоловік зрозумів, що щось не так: дружина постійно відмовляла йому у фізичному контакті. Коли все нарешті сталося, то він дуже здивувався: у дружини нібито були недорозвинені статеві органи.

Чоловік подумав, що у неї якась хвороба, і одразу завів до лікарів, які перевернули життя молодого хлопця. Виявляється, його дружина є трансгендером: вона народилася чоловіком і змінила свою стать.

Дружина була біологічним чоловіком / Фото Unsplash

Хлопець шалено роздратувався. Він негайно звернувся до суду, де звинуватив родичів дружини в обмані.

Мешканець Канпуру Шастрі Нагар одружився на жінці із Панкінського району. Після весілля наречена відчула дискомфорт в стосунках із чоловіком і сказала йому, що в неї проблеми зі здоров’ям. Минали дні, і він почав підозрювати: щось не так. Зрештою він завів дружину до гінеколога на огляд, який підтвердив, що вона трансгендер, – розповів представник одного із місцевих поліцейських відділків.

Цікаво Наречений втік з власного весілля: причиною стала одна-єдина страва

Суд погодився розглядати справу: зараз родичів нареченої підозрюють у шахрайстві. Чи вирішив хлопець розійтися зі своєю дружиною – поки невідомо.