Історію свого дуже невдалого побачення розповів тікток-блогер peakay81. Хлопець майже рік не часу не ходив на прогулянки із дівчатами – пауза трішки затягнулася.

Цікаво Сваритись правильно: 3 прості техніки для вирішення конфліктів

Блогер познайомився із приємною дівчиною в онлайні й був готовий діяти. Але незнайомка випередила його.

Ми приємно спілкувалися, жартували, і мені захотілося з нею зустрітися. Вона сама написала та запропонувала випити. Тому я й пішов на побачення після року перерви, – розповідає peakay81.

Як виглядає користувач peakay81 / Скриншот з відео

Коли хлопець прийшов на місце зустрічі, його дещо здивувало: поруч із ним стояло ще 16 людей. Дівчина просто вирішила одночасно погуляти з усіма претендентами на її серце.

Цікаво Яка краса: лікарка шиє унікальні плаття, які одягали жінки 300 років тому

"Вона сказала, що запросила всіх хлопців, з якими вона познайомилася в Інтернеті. І висловила сподівання, що ми всі нормально спілкуватимемось", – згадує своє побачення peakay81.

За словами хлопця, усе побачення одразу перетворилося в справжнє змагання. Кожен намагався обійняти або поцілувати дівчину, і це виглядало досить абсурдно. Зрештою, peakay81 просто передчасно покинув таку неочікувану прогулянку.

Підписники підтримали хлопця і вирішили, що дівчина просто передивилася багато телевізійних шоу. На думку більшості коментаторів, йому точно не треба шкодувати, що побачення ось так закінчилося, адже так робити неправильно.