7 років тому Уттам Мандал та Сапна Кумарі одружились і за цей час встигли народити двох діточок. Зі сторони здавалось, що у них цілком щасливе сімейне життя. Проте згодом з'ясувалась, що Сапна вже давно закохана у родича свого чоловіка – Раджу Хумару.

Читайте також: Весняний Санта: чоловік проїхав тисячу кілометрів, щоб здійснити мрію маленьких близнючок

Родич був частим гостем у їх домі, тож чоловік і не підозрював про їх роман. Таємні зустрічі тривали кілька років, аж поки Сапна не зізналась у своїх зрадах і не сказала, що більше не кохає свого законного чоловіка.

Звісно, для Уттама ця новина стала шоком. Деякий час чоловік ще намагався повернути прихильність дружини та злився на неї. Проте з часом він побачив, що Сапна не може відмовитись від кохання і знайшов рішення: "Я деякий час злився і сумував, але вирішив запропонувати рішення"

Уттам відступив, зрозумів, що у такому шлюбі без кохання вони обоє будуть нещасливі, тож вчинив мудро: дав можливість дружині бути з тим, кого вона дійсно кохає. Він сам організував весільну церемонію та благословив дружину з її коханцем зі словами, що їх шлюб був по-справжньому укладений на небесах. Уттам бажав новоспеченим молодятам лише щастя:

Життя трьох людей було б знищено, якби я цього не зробив. Це було єдиним рішенням. Тепер ми всі можемо бути щасливими,
– пояснив чоловік своє рішення

Весільна церемонія / Фото navbharattime

Щоправда, не всі були задоволені такими подіями. Батьки Сапни постійно відмовляли доньку від розлучення з чоловіком, просили взятись за розум, покинути коханця та не руйнувати родину. Проте вони не змогли вплинути на рішення подружжя. Зрештою, Уттам зміг їх вмовити, запросивши на весільну церемонію.