Американка Мері Фатц вирішила здивувати коханого, який навчається в Університеті Північної Кароліни. Вона потайки до нього приїхала, але сюрприз взагалі не вдався. Хлопчина в цей момент зовсім не думав за свою дівчину.

Цікаво Зовсім не старіє: як бабусі вдається виглядати на 20

Блогерка Мері / Скриншот тікток maryfatz

Хлопця піймали "на гарячому"

Мері попросила подружку зняти цей особливий момент на відео. На початку ролику дівчина стукає у двері свого коханого у гуртожитку, але він, на її подив, не відчиняв їх. Хоча Мері точно знала, що хлопець був у кімнаті. Дівчина явно не розуміла, що відбувається, тому й досить дивно посміхалася.

Вже згодом, цей момент не потрапив на відео, Мері дізналася, що він розважався з іншою дівчиною. Далека подорож закінчилася великим скандалом. Утім, блогерка не уточнила, чи розійшлася зі своїм хлопчиною.

Коли ти їдеш провідати свого хлопця, який живе на відстані. А він не відповідає, бо у нього є (інша, – Life 24) дівчина, – написала Мері під відео.

Кумедно, але відео стало надзвичайно популярним у тіктоці. За місяць воно набрало понад 28 мільйонів переглядів та 3,4 мільйона вподобайок. Люди підтримали Мері, але не розуміли, чому вона аж так спокійно реагувала:

  • Чому ти була настільки спокійною? Я б плакала.
  • Ти надто спокійно відреагувала. Мій колишній зробив це, і я буквально вибивала двері.
  • Бідна-бідна дівчинка, я сподіваюся, що ти знайдеш когось, хто ставитиметься до тебе краще.
  • В мене була така ж історія.