Вікторія Боуен – прекрасна мама двох дітей та надзвичайно цілеспрямована жінка. Раніше вона важила близько 120 кілограм, а зараз – всього 76.

Цікаво Секрет ідеального тіла: дієтологиня розкрила 6 базових принципів, яких може дотриматись кожен

Шлях до стрункого тіла був справді непростим. Але жінка розуміла, що змушена це зробити. Адже вона не могла бавитися з улюбленими синочками через зайву вагу. Бували й досить "комічні" ситуації.

Як зараз виглядає Вікторія / Фото Instagram tor.gets.fit

Я дуже добре пам’ятаю момент, коли вирішила змінити спосіб життя. Тоді ми з Шенноном (чоловік, – Life 24) були в парку із дітьми. Він бігав разом із ними на майданчику, а я залишилася лежати на килимку. Розумієте, я фізично не могла бавитися з ними так, як мій чоловік. Мені потрібна була допомога, щоб піднятися, бо мої коліна просто не витримували. Вже наступного я почала свій шлях схуднення, – розповідає Вікторія.

Спершу жінка запровадила досить невеликі зміни у харчуванні: більше овочів – менше смаженої та іншої шкідливої їжі. Також вона повністю розпрощалася із своїм улюбленим шоколадом.

Але найбільшим відкриттям для Вікторії стала цікава схема приготування страв. Вона не займала багато часу.

Цікаво Жінка народила 22 дітей за 31 рік: як це змінило її життя

Жінка заздалегідь планувала все меню на тиждень і готувала більшість страв лише у неділю. За її словами, це секретна "зброя", яка допомогла їй правильно підраховувати калорії та не сидіти півдня на на кухні.

Меню Вікторії на 5 днів / Фото Instagram tor.gets.fit

Я витрачала всього годину на приготування свого меню на тиждень. Це – сніданок, обід та частина вечері на наступні 5 днів. Я усім рекомендую так робити, – стверджує Вікторія.

Здорове харчування жінка поєднала разом із прогулянками із дітьми та тренажерним залом. А згодом – почала займатися фітнесом.

Дивовижне перевтілення / Фото Instagram tor.gets.fit

Моє життя повністю перевернулося на 180 градусів. Тепер мені не соромно виходити з дому – в мене прекрасне життя. Схуднення повернуло впевненість у собі, – підсумовує Вікторія Боуен.