За словами жінки, такий цікавий трюк робить справжні дива у їхній сім’ї. 7-річний хлопчик вчиться заробляти гроші та правильно їх розподіляти.

Цікаво Солодко без цукру! Як SHABO єдина в Україні створює природно-напівсолодкі вина

Кожного дня хлопчик має певний список завдань: почистити зуби, застелити ліжко, випрати брудний одяг тощо. Якщо він все виконає, то отримає 1 долар за день. Але в кінці місяця настає час платити за комунальні послуги.

У нього є орендна плата, у нього є електрика в кімнаті, також він має власний Інтернет для iPad… В кінці місяця син розуміє, що має це оплатити. Він оплачує все мені, – розповідає жінка.

Мама переконана, що так син навчиться розпоряджатися грішми / Скриншот тікток craftedandcozy

Оренда квартири обходиться у 5 доларів за місяць, електрика – 2 долари, Wi-Fi – теж 2 долари. Після оплати всіх послуг в сина залишається 21 долар, який він може потратити на що завгодно. Комунальні послуги теж не зникають: жінка відправляє кошти на банківський рахунок, яким син зможе скористатися в майбутньому.

Нещодавно трапилася кумедна проблема: у хлопчика не вистачило грошей на оплату комунальних послуг. Але мама дозволила йому заплатити наступного місяця.

Користувачі тіктоку по-різному відреагували на цей метод: комусь він здався занадто радикальним, а хтось був в захваті від такої ідеї:

  • Добре, але йому всього лиш 7 років. Чому б не дозволити йому просто бути дитиною, а зробити це потім, коли він буде підлітком?
  • Діти мають бути дітьми. Коли вони будуть старшими, то почнуть оплачувати послуги.
  • Це добре. Ви показуєте йому, що таке – відповідальність.
  • Деяким людям може здаватися, що це занадто. Але фінансову грамотність не вчать в школі, так де ж її будуть викладати? Вдома! Чудовий спосіб почати це робити.