Джерело: Yahoo

Несподівано, але Джоді все життя хотіла стати водієм автобуса. Освоїти нову професію допоміг звичайний випадок, який повністю змінив її життя. 21-річна Джоді кинула роботу доглядальниці і була в пошуку нових викликів.

Цікаво Дивовижний талант: хлопець створює неймовірні композиції на звичайному листі

Коли я звільнилася з роботи доглядальниці, то зрозуміла, що мені завжди хотілося керувати автобусом. Ще з самого дитинства я завжди сідала ближче до водія. Та й дуже люблю водити автомобіль. Я щаслива, бо моя мрія справді збулася, – розповідає дівчина.

Ефектна водійка автобусу Джоді Лі Фокс / Фото Instagram Jodie Leigh Fox

З цього часу минуло вже три роки, але мешканці Ессекса досі не можуть звикнути до настільки ефектної водійки. Вони говорять їй безліч компліментів, багато з яких досить некоректні. Чоловіки часто натякають, що із такою зовнішністю вона могла б піти в моделі.

Джоді разом зі своїм автобусом / Фото Instagram Jodie Leigh Fox

Люди часто кажуть, що я занадто красива, щоб бути водієм автобуса. З іншого боку, жінки деколи відзначають мою зачіску, макіяж та манікюр – це справді приємно, – говорить Джоді.

Дівчина намагається боротися зі стереотипом, що водій – це легка професія. Насправді, щоб почати керувати автобусом в Британії, потрібно пройти тест з англійської мови, математики та ще 5 додаткових модулів. Тільки після цього ви зможете здавати теорію.

Фото Instagram Jodie Leigh Fox

Джоді дуже задоволена роботою і планує працювати тут до пенсії. Адже дівчина впевнена – вона знайшла справу свого життя.