Про цю історію шокована й ображена дівчина розповіла на своїй сторінці в тіктоці, розпочавши його з жарту: "Розкажи мені про випадок, коли тобі говорили не приїжджати на весілля, тому що ти працюєш в лікарні і дбаєш про хворих на коронавірус". Люди часто остерігаються лікарів, які працюють з хворими, проте цей випадок справді дивує.

Рекомендуємо Супергерої українського вина: Євгенія Ніколайчук

Емілі Лонг працює в бостонському госпіталі, де піклується про хворих на COVID-19. Після виснажливої 28-годинної зміни дівчина мала вилітати на весілля до подруги в Техас. Вона завчасно взяла відпустку і вже витратила тисячі доларів на підготовку, та все пішло не за планом.

Дівчина подзвонила подрузі, щоб сказати, що вона щойно зробила тест на COVID-19 – і він негативний, тож вона спокійно може летіти. Проте наречена, дізнавшись про роботу Емілі, просто заборонила їй приїздити, мовляв, через неї всі гості почуватимуться некомфортно:

Вона просто розлютилась, коли дізналася, що я дбаю про хворих людей. І справді, хто б міг подумати, що лікар лікує хворих?
– посміялась дівчина

Тож Емілі, яка планувала відпочити від роботи і добре провести час на святкуванні весілля кращої подруги, довелось просто лишитись вдома з нічим: "Тепер у мене є квитки на літак, вартістю як вся моя зарплатня і спаковані валізи в нікуди".

Наречена не дозволила подрузі бути на її весіллі через її професію / Скриншот з тіктоку Емілі Лонг

Втім молода лікарка не втрачає оптимізму і наприкінці відео запропонувала будь-кому, хто хоче добряче повеселитись, дати їй знати й провести час разом.

Ролик миттєво став вірусним і набрав вже 4,4 мільйона переглядів. Більшість користувачів були обурені такою дискримінацією зі сторони подруги, яка й сама, очевидно, не дотримується всіх правил безпеки, влаштовуючи святкування:

  • "Тобто вона влаштовує велике весілля, а хвилюється через твою роботу?"
  • "Будь ласка, скажи мені, що вона більше не твоя подруга"
  • "Ти – лікарка, ти заслуговуєш більшої поваги"
  • "Тобі треба нова подруга, дівчино"
  • "Як ти можеш змусити всіх почуватись некомфортно, якщо це вона влаштовує весілля?"

До теми Молодята змусили гостей весілля платити штраф "за відсутність": кумедна історія

Повне відео можна переглянути тут:

Пізніше Емілі виклала ще одне відео, в якому подякувала всім за підтримку і сказала, що наречена свого рішення не змінила. Тож у день весілля своєї подруги дівчина все-таки продовжує працювати й турбуватись про пацієнтів.