Клодетт Пауелл активно користується соціальними мережами. В жінки є сторінки в інстаграмі та тіктоці, де вона часто розповідає про своє призначення, ділиться поглядами на життя і допомагає людям різними порадами.

Цікаво Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Багато хто дивується, як Клодетт змогла настільки добре "зберегтися". У неї практично немає зморшок. Мало людей можуть цим похвалитися у 55 років!

Як виглядає Клодетт / Скриншот тікток nunsenseforthepeople

Багато добрих дам прокоментували, що я виглядаю дуже молодо. Хочу їм подякувати, адже це дійсно мило. Я думала, що ми будемо обговорювати тут григоріанський спів. Але, якщо жінки хочуть дізнатися, як монахині доглядають за своїм обличчям, то я розповім, – сказала Клодетт.

Монахиня одразу ж здивувала своїх підписників: вона не користується стандартними засобами для догляду за лицем. Жодних кремів! Її шкіра дуже чутлива до різної хімії – багато що викликає алергію. Крім того, Клодетт старається уникати сонячного проміння. Воно спричиняє у неї мігрень.

А ще Клодетт дуже любить котиків / Скриншот тікток nunsenseforthepeople

Мені здається, що в мене алергія майже на все у світі. Тому я вмиваюся раз на день, користуюся вівсяним милом і купую лише шампуні, які призначені для дітей… Коли я виходжу на сонячне проміння, мені потрібна або парасолька, або кепка. До того, як піти в монахині, я працювала фотографом. Найкращий друг усіх дівчат – слабеньке освітлення. Ось я, наприклад, виглядаю чудово в темряві, – розповіла монахиня.

Цікаво Оце знахідка: дівчинка знайшла послання, яке кинули в океан 37 років тому

Відео Клодетт стало дуже популярним у тіктоці. Його переглянули понад 200 тисяч разів!