Курйозну історію розповіла американка на розважальному ресурсі Reddit. Нещодавно вона відвідала весілля, на якому все пішло не за планом. Хоча спочатку було нормально!

Цікаво Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Молодята вирішили самотужки організувати весілля, але не розрахували із бюджетом. Майже всі гроші витратили на оренду місця та плаття для нареченої, а-от на харчуванні довелося "трішки" зекономити: їжі вистачило не на всіх гостей, а персоналу (офіціантів, кухарів) взагалі не було.

Я знайшла маму нареченої і прошептала їй, що, мабуть, варто попросити представників кейтерингу доставити ще їжі. Вона зі здивованим виразом обличчя сказала, що їжі більше не буде, – розповіла користувачка Reddit.

Деякі гості залишилися голодними / Фото Unsplash

Жінка вже змирилася з цим, як виникли нові проблеми. Гостей настирливо просили піти на кухню й допомогти вимити увесь посуд. Скоріш за все, його взяли в оренду.

"Ми йдемо. Тут немає кондиціонера, тому температура на кухні десь близько мільйона градусів. Нам показали безліч тарілок і чашок та попросили їх помити. Так виглядає, що вони орендували посуд. А якщо ви його не повернете чистим до кінця вечора, то просто можете втратити завдаток", – припустила авторка.

Цікаво Жінка кумедно спіймала чоловіка на зраді: їй допомогло відео в тіктоці

Через миття посуду жінка пропустила перший весільний танець і церемонію розрізання торта. Але нічого страшного: його так само не вистачило на всіх гостей… Користувачі Reddit були шоковані від такої історії:

  • Це жахлива історія.
  • Це ЖАХЛИВО. Уявіть, що ви запросили багато людей, а потім мали наглість сказати їм, що дехто залишиться голодним.
  • Я би відмовився і одразу пішов.