Дівчина виклала у мережу відео, у якому вона з подругами розрізають її весільну сукню. Вбрання зазнало суттєвої трансформації, передає 24 Канал.

Дивіться також Жінка була шокована, коли побачила на своїй ялинці "сюрприз": що опинилося у її домі

Дівчата обрізали довжину та рукави

Наречена зі своїми подругами, вочевидь, перед самим початком церемонії були не задоволення кінцевим образом. Тому вони вирішили внести свої корективи. Жінки сміливо оперували ножицями та зробили сукню нареченої більш сучасною.

Жінка перед початком церемонії розрізала весільну сукню: дивіться відео

При цьому жінки не використовують жодних додаткових інструментів. Вони не робили викрійки чи чогось такого, а просто почали обрізати сукню. Вони суттєво вкоротили її та зробили більш відкритою.

З частини тканини, яку вони відрізали, жінки зробили прикрасу для волосся. Образ виглядав гармонійно.

Сама наречена на відео розповідає, що ідея цілком спонтанна.

Кінцевий результат: дивіться відео

Блогерка вражена сукнею, яку для неї шили два місяці

  • Блогерка із Сієтла Аніта Мвірукі замовила золоту святкову сукню в онлайн-продавця і була неприємно здивована товаром. На своє замовлення вона чекала 2 місяці.
  • Вона придбала золоту вечірню сукню з відкритими плечима в онлайн-продавця та була неприємно приголомшена, коли отримала своє замовлення. Воно зовсім не відповідало початковим фото.
  • Інфлюенсерка із Сіетла розповіла, що вона замовила золоту сукню за 79 доларів 10 вересня та отримала свій товар 30 листопада. Минулого тижня вона показала вбрання для своїх підписників у тікток та зібрала понад 700 тисяч переглядів. Глядачі були вражені тим, наскільки очікування не збіглося з реальністю.