Навіщо наречений це зробив – не зрозумів ніхто. Єдине, чого він досягнув своєю витівкою – родина коханої тепер його просто ненавидить. Дивну історію розповів брат нареченої на розважальному ресурсі Reddit. За його словами, чоловік вже неодноразово дратував сім’ю різними витівками. Так, під час похорону його батька він почав розповідати анекдоти. Цього разу хлопець теж "постарався".

Цікаво Новий тріумф українських вин: SHABO завоювали 4 медалі на міжнародному конкурсі в Німеччині

Ми з дівчиною розмовляли з гостями та спільними друзями. В цей час наречений підійшов до нас зі склянкою молока в руці. Раптом він показав пальцем в бік і крикнув: "Дивись! Там собака!" Ми з дівчиною розвернулися, а після цього він вилив молоко на її плаття. Моя дівчина була шокована, – розповідає брат нареченої.

Поки гості намагалися зрозуміти, що взагалі сталося, наречений засміявся, бо просто зробив це заради розваги. Хоч сім’я нареченої сказала, що їх втомили постійні незрозумілі витівки від нього, він продовжив собі жартувати. До слова, плаття коштувало аж 320 доларів.

Наречений заради жарту облив одну з гостей молоком / Фото Unsplash

Після весілля брат нареченої вимагав, щоб чоловік компенсував гроші за плаття. Але він влаштував, за словами автора, справжню істерику.

Він рознервувався й сказав, що це просто жарт. Тим більше, що його дружина (моя сестра) теж додала, що молоко не може зіпсувати плаття. Ніби тут достатньо лише вибачень. Але я все одно вимагаю, щоб він заплатив гроші за плаття після того, як принизив мою дівчину, – написав автор.

Користувачі Reddit підтримали брата нареченої. Вони не зрозуміли, навіщо наречений так поводився на весіллі:

  • Облити когось молоком – це не жарти. Він просто негідник, який дратує та принижує інших людей.
  • Це серйозна проблема, що ваш новий родич бігає і робить такі неввічливі речі. Дуже грубо. І деструктивно.
  • Регулярно до нього приходьте і влаштовуйте розіграші, які дорого йому коштуватимуть, доки він не заспокоїться, не заплатить за плаття і не благатиме вас перестати псувати його речі. Буде весело. Ой, я вилив воду на вашу нову приставку. Попався!