Нічого дивного в тому, що перші дні роботи після довгих вихідних дещо складні. Хочеться ще повалятися хоча б один день. Але нічого вже не зробиш – треба працювати.

Цікаво Це дуже легко: 9 простих звичок, які змінять ваше життя

Life 24 вам у цьому допоможе: ми підготували кілька крутих порад, які дозволять легко увійти в режим роботи.

Зробіть лад на робочому столі

Поскладайте усе, що назбиралося за попередні дні: папки, документи, дрібні папірчики. Те саме зробіть із комп’ютером чи ноутбуком: видаліть непотрібні програми, зображення та файли, які займають місце на робочому столі. Значно приємніше працювати, коли всюди чисто та акуратно.

Приберіть свій робочий стіл / Фото Pixabay

Подивіться на календар

Оцініть, що на вас очікує в робочі дні. Нагадайте собі про усі зустрічі, дзвінки та збори, які відбудуться в найближчий час. Так ви зможете без поспіху до них підготуватися.

Складіть список справ

Коли все заплановано, робота йде значно легше. Тому запишіть собі на листочку чи в блокнотику список справ, які варто зробити у перші дні після вихідних. Розставте під кожним пунктом пріоритетність та приступайте до роботи.

Визначте, які завдання вам потрібно зробити в найближчі дні / Фото Pixabay

Багатозадачність – не варіант

Не варто надриватися над кількома завданнями одразу. Якщо різко візьметеся за 2-3 справи одночасно, то є ризик погано їх виконати.

Цікаво 10 вагомих причин, щоб вже завтра почати вести щоденник

Зауважте, ви щойно повернулися після довгих вихідних. Зараз головне – вдало увійти в робочий ритм. Виконайте одне найважливіше завдання. Після цього переходьте до іншого.

Уникайте багатозадачності в перші робочі дні / Фото Pixabay

Забираємо речі, які відволікають

Основний кандидат на прощання – соціальні мережі. Забудьте про них під час роботи. Один необережний клік може перетворитися на довге і непотрібне гортання стрічки. Ви ще встигнете поставити свої лайки: можна виділити час на соціалки після роботи або на обіді.

Краще зосередьтеся на важливих завданнях, а вже потім дозвольте собі відпочити. Та не перетворюйтесь у робота. Якщо мозок трішки втомився – візьміть кілька хвилин перерви. Подихайте свіжим повітрям чи випийте каву із колегами. Дрібне перезавантаження завжди допомагає в роботі.

Не розважайтеся в соцмережах на роботі / Фото Pixabay

Дайте собі трохи часу, щоб звикнути

Після вихідних може набратися дуже багато різних завдань. Але навчіться витримувати баланс: є робота, а ще – життя. Якщо ви одразу після вихідних будете затримуватися в офісі, це погано вплине на емоційний стан. Тому давайте без надмірних навантажень.

Визначте необхідний час, який вам потрібен, щоб звикнути до роботи. Звісно, це не 1-2 місяці, а кілька днів. За цей перехідний період дозвольте собі певні поблажки, які допоможуть швидко увійти в стрій.