Користувачка TikTok під ніком @superretrogal живе у старому будинку, у якому майже нічого не міняли з того часу, як його було побудовано. З 1959 року у ньому залишилось безліч вінтажних речей, серед них – незвичайна сіра панель з двома кружальцями. Про її призначення досить важко здогадатись. А тим часом ця річ досить багатофункціональна.

Читайте також: Дівчина кинула пляшку з листом у море: відповідь прийшла через 27 років

На сторінці у TikTok жінка показує різноманітні цікавинки зі свого "розумного" будинку, які вразять будь-якого любителя ретро-стилю. Про цей пристрій її багато разів запитували знайомі, тому вона вирішила показати його у відео.

Важко здогадатись, для чого ця сіра панель / Фото TikTok

Виявилось, якщо зняти одну з кришок, там буде міксер, вбудований просто у стільницю. Варто лише поставити насадку, увімкнути, і цей компактний пристрій сам виконуватиме усю роботу. Як не дивно, цей вінтажний міксер досі справно працює, справжня знахідка!

Відео набрало понад 3 мільйони переглядів всього за кілька днів. Користувачі у захваті від такого оригінального рішення та не розуміють, чому зараз на кухні не використовують таких міксерів, адже це дуже зручно:

  • "Я просто ахнув, коли побачив, що ти поставила туди миску"
  • "Чому зараз цього ніде немає?"
  • "Цікаво, що це працює через 50+ років, проте сучасні міксери стільки б не витримали!"
  • "Стільки чудових речей у старих будинках, яких немає зараз. Чому припинили випускати такі прикольні прилади?"

Проте це ще не все. Якщо поставити спеціальну насадку, то міксер перетворюється на соковитискач. На наступному відео жінка показує, як ним користуватись – і легко вичавлює сік половинки лайму.

Один із користувачів навіть провів ціле розслідування і з'ясував, що такі пристрої називались NuTone Food Center. І якщо у 1957 році вони коштували 130 доларів, то зараз ціна такого приладу досягає 1200 доларів!

Зізнайтесь, що були б не проти такого зручного прихованого девайсу на власній кухні.