Кілька років тому сестри ДеСінк стали зірками популярного японського телевізійного шоу, де здобули титул "найідентичніших близнючок світу". З того часу вони чітко дотримуються свого образу.

Цікаво Вік – це лише цифра: відома акторка у 53 виглядає на 25 – фото

"Ми робимо все, щоб бути ідентичними. Ми все робимо однаково: їмо, приймаємо душ, ходимо в туалет, прокидаємося та засинаємо в один і той самий час", – розповідають дівчата.

Дивовижно, але в Анни та Люсі один і той самий хлопець – 37-річний Бен, який зустрічається з жінками вже понад 10 років. Дівчата не соромляться говорити про те, як вони живуть разом.

"Ми не ревнуємо. Якщо Бен цілує одну з нас, він одразу ж цілує іншу. В нас спільне ліжко. І такі стосунки працюють! Ми хотіли б, щоб у майбутньому ми одночасно завагітніли від Бена", – відверто кажуть близнючки.

Кілька років тому дівчата витратили понад 250 тисяч доларів на пластичні операції. Вони намагалися виглядати ще красивішими, але в певний момент зрозуміли, що переборщили із пластикою. Зараз сестри більш-менш повернули свій природний вигляд.

Сестри ДеСінк після пластики / Фото Instagram AnnaLucy DeCinque

Ми зробили собі груди, намалювали вії, накачали губи, зробили татуаж – і дуже пошкодували. В нас з’явилася хронічна незадоволеність своїм зовнішнім виглядом, тому довелося приймати антидепресанти та ходити до психолога. Тоді ми зрозуміли, що нам не подобається штучна зовнішність, – стверджують дівчата.

Цікаво Блогерка їла фастфуд, але схудла на 20 кілограмів: в чому секрет її дієти

Сестри кажуть, що вони панічно бояться розлучитися, бо вони не могли б існувати один без одного. Анна та Люсі багато розповідають про своє життя на власній сторінці в інстаграмі. На них вже підписані понад 65 тисяч читачів.