Фейф Донг – талановитий художник з Японії, який створює ультрареалістичні роботи із золотими рибками, які, здається, просто застигли у воді й зараз попливуть далі. Такого вражаючого ефекту чоловіку вдається досягти за допомогою кропіткої техніки.

Читайте також Супергерої українського вина: Євгенія Ніколайчук

Довга і дуже детальна робота

Спершу художник заливає на дно обраної посудини трохи прозорої смоли й залишає на 8 годин, поки вона повністю не застигне. Тільки тоді Фейф Донг починає своє роботу: наносить перший шар акрилової фарби – і знову заливає смолою, залишаючи до повного висихання. Так він може повторювати до 20 разів, поки рибка не буде готова.

На цьому відео можна побачити повний процес створення такої роботи:

Він "поселяє" своїх улюбленців у різні посудини, які підкреслюють їх красу: як у звичайні мисочки чи тарілки, так і у витончені мушлі різноманітних форм чи дерев'яні скриньки.

Ця робота вимагає терпіння та уважності – всього цього вистачає японському художнику, щоб створити 3D-зображення. Завдяки обережним та ніжним мазкам у глядача складається враження, що майже невагомі золоті рибки рухаються дуже легко та плавно.

До теми Яка краса: художниця створює дивовижні малюнки на власних ногах

Скільки коштує така "рибка"

Неймовірні роботи Фейф Донг показує на своїй сторінці в інстаграмі, де у нього вже понад 26 тисяч прихильників, а також продає на etsy. Ціна на один такий виріб стартує від 34 доларів і може доходити до 800 доларів – усе залежить від розміру і складності роботи.

Цікаво Дівчина робить особливий макіяж: вона надихається кольоровими жуками