Пен Січенг проживає зі своєю дружиною Лю Ксюронг у китайській провінції Хенань. Пара одружилася ще в далекому 1935 році, і з того часу вони живуть радісно та щасливо.

Цікаво Сучасне місто, в якому зручно всім – це можливо: як в Одесі пройшли перші "Архітектурні Cезони"

Представники китайського аналогу організації Книги рекордів Гіннеса Carrying The Flag World вважають, що Пен та Лю – найстаріше подружжя у світі. Вони детально переглянули документи "молодят" і нещодавно вручили їм відповідні документи та пам’ятну табличку.

Пен Січенг народився ще в 1902 році, а його дружина Лю – у 1907-му. За цей час їхня сім’я неймовірно розрослася: вона налічує понад 100 осіб та 6 поколінь. Серед них – п’ятеро дітей: наймолодшому – 56 років, найстаршому – аж 85!

Пен і Лю на святкуванні / Фото China Daily

Журналісти одразу спиталися в пари, в чому ж секрет їхнього шлюбу. Прожити разом 86 років – це ж справді неймовірне досягнення! Дружина Лю вважає, що в них справді чудовий шлюб. Вони з Пеном мають прекрасне почуття гумору, люблять піти прогулятися і поспілкуватися. У цих трьох речах – їх головний секрет чудового спільного життя.

Цікаво Жінка закохує хлопців своєю зовнішністю: у неї немає кількох зубів

Звісно, за 86 років вони неодноразово сварилися. Але помиритися їм допомагав цікавий метод: вони просто відходили один від одного і не спілкувалися, доки обоє не заспокояться. Ця хитрість допомагала уникнути багатьох сварок.