Пандемія коронавірусу зірвала багато планів. Серед них і плани щодо вступу в шлюб. Через зростаючу кількість захворювань на COVID-19 в Індії багато штатів запровадили обмеження на загальну кількість учасників, які можуть бути присутніми на різних громадських заходах, таких як весілля, урочистості та паради.

Це цікаво Як розпочати свою справу та навчитися основ підприємництва: про роботу Дія.Бізнес в Одесі

Але це не стало перешкодою для молодят зі штату Тамілнад. Ідея одружитися у метавсесвіті спала на думку нареченому Дінешу Сивакумару Падмаваті. І його обраниця Джанаганандхіні Рамасвамі погодилася, оскільки це здалося їй логічним рішенням з огляду на ситуацію з COVID-19.

Наречені з Індії / Фото CNN

На заміну весільним церемоніям у Zoom йдуть більш сучасні – у метавсесвіті.

Весілля заплановане на 1 лютого 2022 року. Спочатку відбудеться офіційна церемонія в присутності обмеженої кількості родичів молодят. А після цього наречені будуть сидіти перед своєю системою і натискати на посилання, щоб всі охочі могли увійти у метавсесвіт – а таких близько 2000 осіб. Онлайн-аватари молодят у стилі "поттеріани" зустрічатимуть і вітатимуть запрошених гостей, які завітають на захід з різних місць.

3D-аватари наречених для весілля у метавсесвіті / Фото CNN

Крім того, такий вид проведення весілля дає змогу бути "присутнім" на заході покійному батькові нареченої – він заправлятиме святом.

Мій тесть помер у квітні минулого року. Я створив схожий на нього 3D-аватар, який благословить нас. Метавсесвіт дозволяє нам реалізувати це,
– зазначив Падмаваті.

Весілля дає змогу бути "присутнім" покійному батькові нареченої / Фото CNN

За словами нареченого, таке весілля буде першим подібним заходом в Індії. Він зазначив також, що хотів би, щоб цей шлюб надихнув інших на аналогічні кроки для забезпечення безпеки під час пандемії.

Путівник метавсесвітом, який розробив Дінеш Сивакумар Падмаваті: дивитись відео

Що таке метавсесвіт

Це постійний віртуальний простір, в якому люди можуть взаємодіяти один з одним і з цифровими об'єктами через свої аватари, за допомогою технологій віртуальної реальності.