Чоловік перейшов на шкідливе харчування під час карантину, коли його дружина була вагітна. Він вживав щодня чипси та чимало солодкого. Його вага швидко почала зростати, але зупинитись було важко.

Цікаво Як правильно позувати на фотографіях: 11 порад від експертки

Як чоловік неймовірно схуд

Джордана Лоу надихнув змінити свій спосіб життя його новонароджений син. Він боявся, що не зможе бачити, як той росте, через свою проблему з ожирінням. Як відомо, надмірна вага часто призводить до багатьох захворювань, зокрема пов'язаних з роботою серця.


Джордан важив 127 кілограмів / Скриншот з відео

Чоловік вирішив відмовитись від шкідливої їжі і почав відвідувати спортзал. Так йому вдалось схуднути на 44 кілограми всього за рік. Своїми неймовірними результатами Джордан поділився у тіктоці, де зробив добірку фото "до" та "після".

Я думав, що якщо я продовжу свій попередній спосіб життя, у мого маленького хлопчика не буде тата через п'ять років. Але тепер все інакше. Реакція на моє схуднення в соціальних мережах була просто фантастичною. Щодня ми бачимо так багато негативу в Інтернеті, але сьогодні я отримав дуже багато приємних повідомлень,
– розповідає чоловік.


Неймовірне схуднення / Cкриншот з відео

Зараз він почувається щасливим і каже, що це вперше за довгий час. Користувачі були вражені зусиллями Джордана і залишили чимало приємних слів під дописом:

  • "Ви доказ того, що коли ти дійсно чогось хочеш і на 100% зосереджений, то все можливо";
  • "Це неймовірно. Божевільне перевтілення. Молодець!";
  • "Вау, ця трансформація неймовірна! Дивовижно".

До теми Жінка схудла на 90 кілограмів, щоб стати схожою на Барбі: що з цього вийшло

Насправді соромно бачити, наскільки це було погано, але я з'їдав пакети чипсів і печива. Я ходив по магазинах і повертався з пляшками кока-коли. І хоча моя фізична трансформація очевидна, але різниця в моєму психічному здоров'ї ще більша,
– розповідає чоловік.


Зараз Джордан почувається щасливим / Скриншот з відео