Від 8 до 13 годин на день вона проводить у телефоні, займаючись своїм блогом, повідомляє Life 24.

Читайте також: Не давати непрошених порад та мислити позитивно: Аніта Луценко розкрила свої правила життя

І за всі роки популярності їй не надоїло ділитись своїм життям з підписниками, тому що отримує від цього задоволення любить писати й отримувати фідбек.

Ще декілька деталей про блог Тані Пренткович:

  1. Фотографують не лише професійні фотографи. Цю функцію бере на себе і її хлопець, і мама, і друзі. Бізнесвумен будує кадр і потім дає телефон у руки рідним. Або робить все сама з допомогою штатива.

  2. Головне це контент. Якщо він не достатньо якісний, то гівевеї та конкурси не принесуть результату. Навіть без тисячі підписників можна отримувати дохід з блогу.

  3. На початку своєї кар'єри вона викладала і по 5 постів у день. Зараз можна викладати по 3-4 в тиждень, 15 сторіс у день й отримати результат. Регулярність це важливо.

У 2016 Таня Пренткович отримувала 500 гривень за 2 пости. Зараз сторіс у її блозі "коштує, як IPhone". Проте все залежить від заявки який продукт, кількість публікацій, ексклюзив тощо. Загалом на рекламі стабільно заробляє 25 тисяч доларів. Блогерка платить із зароблених грошей податки – це важлива умова для співпраці з брендами.