Зазвичай молоді ретельно готуються до одного із найособливіших днів у житті. Інколи чоловіки купують нові костюми до весілля і навіть ходять на спеціальний макіяж, щоб виглядати на всі 100%. Але так буває не завжди.

Цікаво Солодко без цукру! Як SHABO єдина в Україні створює природно-напівсолодкі вина

Фотографія достатньо сміливого нареченого добряче розвеселила користувачів Reddit. Молодий кинув виклик нормам й одягнув цілком повсякденний одяг – футболку та звичайні шорти.

Для більшого антуражу молоді розрізали весільний торт за допомогою меча. Щиро кажучи, все виглядає досить незвично. Та головне, щоб наречені були щасливі один з одним.

Цікавий контраст між нареченим та нареченою / Фото reddit margnaheglish

Думки користувачів Reddit щодо цього повсякденного образу розділилися. Одні захоплювались хлопцем, а інші не розуміли, навіщо він так одягнувся. Тим паче, що наречена таки була у весільному платті:

  • Чудова ідея.
  • Такі фото мене розчаровують. Також хочу поставити питання, чи зусиллі, вкладені у їхні наряди на весіллі співвідносяться із зусиллями, які вони вкладають у свої стосунки?
  • Мій чоловік вдягається так, ніби він бездомний. Але навіть він одягнув костюм на наше весілля. Не важко так ходити упродовж одного дня.
  • Вдома мій чоловік вдягає спортивні штани і футболку. Але він теж одягнув костюм на весілля! Не знаю, чи пробачила б йому, якби я прийшла б на церемонію в сукні, а він стояв би там і виглядав би так, ніби збирається йти на рибалку.