Щоправда, все починалося цілком нормально: дівчина на ім’я Хадія пішла гуляти із хлопцем, з яким познайомилася в Інтернеті. Вони спокійно собі спілкувалися, після чого він відлучився на кілька хвилин у туалет. У цей момент до неї підійшов незнайомець, який сидів за іншим столиком.

Цікаво Італійці обирають українське: коньяки України SHABO відкрили новий експортний напрямок

Вчора я пила кафу із хлопцем на першому побаченні. Коли він пішов у ванну, незнайомець, який сидів позаду мене, передав мені цю записку, – написала Хадія.

Записка була дуже лаконічною: "Занадто багато червоних прапорів (автор записки мав на увазі, що з цим хлопцем важко буде побудувати адекватні стосунки, – Life 24). Тікай. Будь в безпеці, дівчинко".

Записка від незнайомця / Фото твітер H.S.

Хадія здивувалася через таку записку, адже їй здавалося, що хлопець поводив себе цілком нормально. Та згодом вона переконалася, що у них взагалі нічого не вийде.

Чесно кажучи, все не було настільки погано… До того часу, поки він не прийшов з туалету. Все, що він сказав після того, як мені передали записку, було дуже тривожним, – розповіла Хадія.

Користувачі соцмережі пишаються незнайомцем, який попередив дівчину про небезпеку.

  • Якщо б я отримала таку записку, то одразу б кивнула головою і закінчила б побачення якнайшвидше… Ця порада могла буквально врятувати вам життя.
  • Не всі дівчата добре вловлюють такі знаки. Добре, що стороння людина їх побачила.