На цьогорічній Олімпіаді у Токіо Марія Белен Перес Моріс програла угорській фехтувальниці Анні Мартон, більше не зможе далі змагатись в Олімпійських іграх. Проте це не завадить їй поїхати додому у піднесеному настрої.

Читайте також Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Після нещасливого для неї поєдинку, жінка саме давала інтерв'ю одному з аргентинських спортивних телеканалів, коли за її спиною з'явився тренер з плакатом. Лукас Сауседо непомітно пройшов ззаду дівчини, тримаючи листок з написом: "Ти вийдеш за мене заміж, будь ласка?".

Тренер запропонував фехтувальниці вийти заміж у прямому ефірі / Скриншот з відео TyC Sports

Коли журналіст попросив Марію обернутись, шокована жінка почала радісно скрикувати. А після того, як Лукас став на одне коліно і поставив заповітне питання, спортсменка почала ствердно махати головою, а тоді кинулась обіймати й цілувати коханого.

Жінка погодилась вийти заміж за тренера / Скриншот з відео TyC Sports

Ще якийсь час фехтувальниця не могла опанувати своїх емоцій, сміялась і витирала з очей сльози радості. Далі щаслива пара вже давала інтерв'ю разом:

Мені сказали повернутись – і тут він з цим листком. Я просто все забула, у мене в голові було тільки "О Боже". Ми дуже щасливі і хочемо провести все життя разом,
– ділиться емоціями жінка

36-річна Марія Белен Перес Моріс та 51-річний Лукас Сауседо зустрічаються вже 17 років. Колись, у 2010 році, чоловік вже зробив спробу одружитись зі своєю коханою, проте тоді вона йому відмовила: "Я була надто молода", – пояснює жінка. Проте цього року вона з радістю прийняла його пропозицію.

До теми Спортивна love story: 9 закоханих пар, які разом змагаються на Олімпіаді у Токіо

Новоспечений наречений зізнався, що міг би дочекатись, поки його кохана виграє медаль і зробити пропозицію вже після повернення додому. Проте він зрозумів, що зараз настав правильний момент:

Я люблю її, і коли вона програла поєдинок, їй стало дуже сумно. Тому, можливо, ця пропозиція повинна її трохи підтримати,
– розповідає тренер

Лукас Сауседо
Подробнее на «Чемпионате»:
https://www.championat.com/olympic/news-4412593-argentinskij-trener-sdelal-predlozhenie-fehtovalschice-v-pryamom-efire-na-olimpijskih-igrah.html?utm_source=copypaste
Лукас Сауседо
Подробнее на «Чемпионате»:
https://www.championat.com/olympic/news-4412593-argentinskij-trener-sdelal-predlozhenie-fehtovalschice-v-pryamom-efire-na-olimpijskih-igrah.html?utm_source=copypaste

Повне відео зворушливої пропозиції одруження можна подивитись тут: