Якщо ви цікавитеся міцним алкоголем, то напевно знаєте, що коньяк і бренді – це міцний алкогольний напій з виноградного спирту. Його отримують шляхом дистиляції молодих сухих білих коньячних вин. У таких винах мінімум цукру і багато виноградних кислот. Унаслідок перегонки утворюється коньячний спирт, який потім проходить тривалу витримку в дубовій бочці.

Читайте також: Вино у подарунок: SHABO все продумали за вас

У дубових бочках коньячний спирт може дозрівати від декількох місяців до декількох десятків років. За цей час коньячний спирт втрачає частину своєї міцності, а дуб надає напою бурштинового кольору, глибокого, комплексного аромату і приємних відтінків смаку. Весь час, поки коньяк витримується в дубовій бочці, через пори деревини він контактує з повітрям і поступово втрачає невелику кількість коньячного спирту, яку називають "часткою ангелів". За підрахунками експертів, щороку з кожної бочки випаровується 2-3% спирту – сподіваємося, ангелам на радість. На щастя, янголи випивають не все, тому у нас є можливість насолодитися ароматним продуктом витримки – коньяками і бренді.

Коньячний Дім SHABO виробляє бренді і коньяки України чудової якості. Знайомтеся з хедлайнерами колекцій Коньячного Дому SHABO.

Фото SHABO

Коньяки України SHABO – справжній лідер продажів, який давно і заслужено користується популярністю в українців.

Колекція високоякісних коньяків України SHABO створена з коньячних спиртів з витримкою в баріках з французького дуба не менше 3-х, 4-х і 5-ти років, делікатно доповнена європейськими спиртами з витримкою від 5 до 10 років. Коньячні спирти виготовлені з добірного винограду сортів Рислінг Рейнський, Аліготе, Ркацителі та Шардоне шляхом дистиляції в арманьячній колонні або шарантському аламбіці.

Завдяки такій тонкій і ретельній роботі з асамбляжем технологам Коньячного Дому SHABO вдалося отримати виразний ароматичний букет. В ароматі коньяків SHABO, що відрізняються приємним золотисто-янтарним кольором, ви відчуєте плодово-дубові ноти з яскраво вираженими тонами сливи і бісквіта, а також ніжними нотами витримки (ваніль, відтінки кориці і сухофруктів, легкий відтінок кави).

У цій колекції представлені коньяки SHABO V.S, SHABO 1788 і SHABO V.S.O.P. Родзинка колекції – коньяк України SHABO V.S.O.P. – демонструє складніший букет, в якому виділяються нотки сухофруктів, відтінки вичиненої шкіри і кориці. Смак – повний, маслянистий, з приємним тривалим післясмаком, в якому відчувається різноманіття відтінків марочних витриманих коньячних спиртів.

Фото SHABO

Тепер презентуємо вам зовсім свіжу новинку від Коньячного Дому SHABO. Ідеальна формула аромату і смаку, яку шукали кілька років, виключно власні коньячні спирти відмінної якості і нестандартне рішення дизайну пляшки: зустрічайте коньяк України SHABO Modern Collection, який об'єднав в собі традиції коньячної майстерності і вимоги сучасних поціновувачів коньяку і бренді.

SHABO Modern Collection має незвичайний купаж. Для його створення використовували класичну французьку технологію викурювання спиртів, витримку в баріках з американського і французького дуба різного ступеня обсмаження, ексклюзивний асамбляж з використанням преміальних спиртів марочного напрямку, які створені з винограду сортів Аліготе, Ркацителі, Совіньон Блан і Рислінг, вирощеного на кращих мікроділянках теруару Шабо. У цій колекції представлені коньяки України класу V.S, V.S.O.P. і 7-річний бренді X.O.

Фото SHABO

Наш новий продукт став пошуком нового підходу. Ми провели десятки досліджень і присвятили кілька років створенню цього купажу. Вийшов легкий і водночас дуже виразний, приємний, квітково-фруктовий аромат з нотами мигдалю і ванілі і гармонійним м'яким смаком. Ми пишаємося результатом!
– розповідає Тетяна Романчук, технолог компанії SHABO.

Бренді і коньяки SHABO самодостатні та відмінно йдуть в чистому вигляді, як дигестив. Водночас вони прекрасно поєднуються з кавою і горіхами (злегка обсмажений мигдаль, фундук), а також з ніжними фруктами – грушами, персиками, виноградом.

Обсмажений мигдаль з яскравим смаком стане чудовою парою міцним напоям / Фото Pexels

Ніжні персики доповнять смак бренді або коньяку / Фото Pexels

Бренді і коньяки України SHABO можна придбати в один клік в інтернет-магазині SHABO.