До Дня народження модельєра Life24 зробив підбірку цитат модельєра.

Його мати володіла магазином одягу і саме там він почав свою кар'єру, підшиваючи одяг та підбираючи аксесуари.

Читайте також: Якби 7 культових режисерів оформили ваш домашній кабінет: цікаві візуалізації

У 1971 році він їде у Мілан і працює дизайнером одразу у декількох марках одночасно. Вже через сім років він засновує свій бренд Gianni Versace і перший показ колекції пройшов зі значним успіхом.

Джанні цікавився античною літературою, тому емблемою модного будинку стала голова Медузи Горгони. Він вважав її символом безумовної краси.


Логотип бренду Versace \ Фото з відкритих джерел

Уже в 1979 році випускає лінійку для чоловіків. Дуже швидко його одяг став культом, а серед клієнтів були принцеса Діана, Шарліз Терон, Мадонна, Елтон Джон і Стінг.


Принцеса Діана у костюмі від Джанні Версаче \ Фото gettyimages

В особистому житті дизайнер не приховував своєї гомосексуальної орієнтації. Він 11 років жив зі стилістом Антоніо д'Аміко.


Джанні Версаче з Антоніо д'Аміко \ Фото gettyimages

Вбили легенду 15 липня 1997 року в передмісті Маямі на сходах будинку. Два точних постріли в голову пустив серійний вбивця гомосексуальної орієнтації Ендрю Кьюненен.

Після смерті на чолі фірми встала молодша сестра – Донателла Версаче. І змінили назву бренду з Gianni Versace на Versace.

Кращі цитати Джанні Версаче

  1. Одяг людини, як і його душа, – єдина і неповторна, а жінка – безневинний ангел, а не плід для гріховних утіх.

  2. Мій закон – не сперечатися з вітром, він знає, куди дме, ми ж, стилісти, повинні лише точно визначити його напрямок.

  3. Час летить швидко, ми тільки іскорки, які бажають блиснути якомога яскравіше, перш ніж згаснуть на вітрі, одяг – це блиск.

  4. Медуза символізує красу і фатальні чари античної давньогрецької класики, як в мистецтві, так і в філософії, вона синтез краси і простоти, яка в прямому значенні паралізує і навіть гіпнотизує.

  5. Мода не стоїть на місці, але одяг залишається незмінним!

  6. Не заглиблюйтеся в тренди. Не дозволяйте моді заволодіти вами, вирішуйте самі, хто ви, що ви хочете висловити своїм одягом і способом життя.